Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

migająca kontrolka świec żarowych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • migająca kontrolka świec żarowych

    Zamieszczone przez oizo
    Kto nie był na Muchowcu nie ma czego żałować.
    nie moge sie zgodzic z kolega kiełbaski były wypasione a w szczegulnosci te duze szacun dla smoga ktory pochłonoł 3 duze i bog jeden wie ile małych :diabelski_usmiech

    pogoda troszke nie dopisała pod koniec i zrobiło sie zimno wiec do konca nie wytrzymalismy, ale wrazenia z imprezki jak najbardziej na + :diabelski_usmiech

  • #2
    migająca kontrolka świec żarowych

    witam wszystkich
    dzisiaj rano podczas jaszdy do pracy napotkał mnie pierwszy taki problem ze po odpaleniu autka zaczela mrugać kontrolka od swiec...
    Z tego co narazie wyczytalem do moze byc winne czyjnik stopu przy pedale,przekaznik(bodajze 109) żarówki stopu-również listwa na tylnej szybie...ale po sprawdzeniu tego wszystkiego,wszystko działa i jest sprawne.
    Więc co jeszcze może być nie tak??
    spotkał sie ktoś z takim problemem??

    Komentarz


    • #3
      Ja miałem awarię czujnika swiateł stopu przy pedale hamulca. Prosty demontaż może masz tylko styki zaśniedziałe.
      Ta Skodzinka twarda była!!!

      1,9 TDI 136 z ECUSOFTa

      Komentarz


      • #4
        Mi po ciężkim odpaleniu rano również migała ta kontrolka, po wykasowaniu błędu związanym z napięciem, problem migania znikł. Najlepiej podłącz pod VAGa.
        W Polsce nie ma kryzysu.
        Kryzys jest w państwach, w których kiedyś był dobrobyt.

        Komentarz


        • #5
          uti, masz jakieś dziwne objawy pracy silnika? Np. czy gaśnie, ciężko odpala na ciepłym?
          RENT COMPLEX

          DACAR.team

          Komentarz


          • #6
            uti, poczytaj to...bo oprócz hamulców czyba jeszcze coś z tego może powodować problem migania tych świec, mi też kiedyś oprócz "silnika" równocześnie migały świece po odpaleniu, później gasły lub nie. może to czujka temperatury.
            Link

            Komentarz


            • #7
              Migające świece to dużo tłumaczenia bo i dużo przyczyn pod tym siedzi. Bez vaga się nie obejdzie (będzie prościej zidentyfikować problem) tak po omacku dużo grzebania i często marne efekty. Ale skoro mamy pomóc to najczęściej pstryczek nad pedałem hamulca (wyjąć, rozebrać, przeczyścić, złożyć, włożyć na swoje miejsce jak działa kupić nowy - ten długo nie pociągnie ) Pzdr

              Komentarz


              • #8
                Świece żarowe posprawdzaj ja tak miałem, tylko jedna była sprawna i kontrolka się świeciła

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X